המכתבה הישראלית היא גוף המאגד מומחים בעלי ידע מתחומים שונים*.

מאז שנת אלפיים אנחנו כותבים, מתרגמים ועורכים הצעות מחקר באנגלית, ומשנת 2013 התמסדנו לארגון כתיבה וידע, העוסק גם בסיוע בהכנת סמינריונים, כתיבת עבודות אקדמיות ועבודות גמר בשיתוף עם הסטודנט בשיטת "אחד על אחד", ועם עשרה כותבים מעולים שמספק את כל השירותים האקדמיים תחת קורת גג אחת.

אצלנו אפשר לשבת עם הכותב בזמן אמת, לשאול את הסטטיסטיקאי מה הוא עושה, ובשורה התחתונה ליצור משהו לא מועתק או לא משוכתב , מקורי, ועם מחשבה אמיתית מאחוריו.

בנוסף! המכתבה מתרגמת מדי יום עמודים רבים של ספרים אקדמיים באנגלית במגוון נושאים. ייתכן מאוד שאחד הנושאים האלה הוא מושא המחקר שלך

שאל אותנו מיד אם תרגמנו חומרים בנושא שלך שעוד לא קיימים בעברית. יש רבים כאלה…

צוות הכותבים הנוכחי הוא אמנם מצומצם, אבל הוא מכיל אך ורק כותבים שמתחייבים על הכנת עבודה מקורית, רובם מבוגרים, ובעלי ניסיון רב בכתיבה. הכותבים שלנו מתחייבים לישיבה בספרייה אוניברסיטאית ואנו מחלקים את זמננו בין הספריות לבין עבודה במאגרים ממוחשבים. בתהליך העבודה שלנו הכותבים “מוצמדים” אל מזמין העבודה ומשתפים אותו בתהליך הכתיבה.

مساعدة في مهمة سهلة طلاب 1800/ניתן להתקשר 24 שעות 077-7781365 או לנייד.

* משרדנו ממוקמים בכפר שמריהו ברחוב המעפיל, ואנו מספקים 24/7 שירותי הגהה, תרגום, תמלול מקצועי (כולל חתימת מתמלל מורשה), הצעות מחקר, כתיבת תכניות עסקיות, תכניות שיווקיות, בניית אתרים, כתיבה באנגלית, בניית מצגות אקדמיות ואחרות, סיוע בבית לסטודנטים המתקשים בכתיבת עבודות, הכנת עבודות בית, סדנאות ייעוץ לימודיות, כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום ועוד.

 

 

כתיבת סמינריון 077-7781365