מנהל המכתבה ומייסדה הוא מתרגם במקצועו, והוא הוכשר במשך שנים רבות לתרגום בשפות שונות,ובעיקר תרגום אקדמי ותרגום טכני מקצועי מספרדית ואנגלית. התמחותו היא תרגום סדרות טלוויזיה וסרטי קולנוע.

בשל ניסיוננו רב השנים בתחום התרגום והתמלול, כיום אנו עובדים עם מיטב חברות התרגום האיכותיות,דבר המאפשר לנו לבחור מתוך מדגם X של מתרגמים בשפות שונות את הטובים ביותר מאותן חברות.

בזכות ההיכרות עם שוק התרגום הישראלי, מתאפשר לנו כיום לספק מחירים הרבה יותר שפויים  לקהל לומדים צעיר וחסר אמצעים.

בנוסף, יש לנו גם כמובן שירותים של תרגום מסמכים רשמיים או מסמכים טכניים.

חשוב לנו לומר!! תרגום איננו מלאכה פשוטה. הוא מחייב בראש ובראשונה אמינות ואותנטיות של המתרגם כלפי מגיש העבודה. כמו כן עליו להישאר ממוקד ונאמן לא רק לטקסט עצמו אלא גם לרוח הדברים. על המתרגם להיות מדויק ונאמן לטקסט המקורי, ובו זמנית לבצע תרגום, שיעביר את הלך הדברים ואת ההרגשה הכללית של הטקסט המקורי.

מעבר להגשת תרגומים מכל השפות לכל השפות, אנחנו גם עוסקים בתמלול. כיום מסתבר שיותר אנשים דורשים תרגום איכותי שסביבו הם בונים פרויקטים, כותבים עבודות, מפרסמים תכניות שיווק של העסקים הקטנים שלהם ועוד. כמו כן, כתיבת סמינריונים בסיוע צמוד מתבצעת בכפוף לתרגום תמידי, כמעט יומיומי, של מאמרים חדשים באנגלית ובשפות אחרות שמופיעים בגוגל סקולר  (Google Scholar) ומתעדכנים מדי יום, ואלו מחדשים ומרעננים את עולם כתיבת הסמינריון ועולם כתיבת העבודות האקדמיות בחומר חדש, איכותי אשר עוזר ומסייע לסטודנטים בכתיבת העבודות ובכתיבת הסמינריונים שלהם. 


אנו שמים דגש על תרגום איכותי,  עמידה בלוחות זמנים והתאמה לדרישות הסטודנט.
 

השירותים כוללים:
תרגום מסמכים מקצועיים בכל השפות, במגוון תחומים אקדמיים, סיכומים, תעודות רשמיות ואישורי נוטריון. כמו כן, יש לנו גם שירותי בנייה ותרגום אתרי אינטרנט ו... עוד

 

מחיר תמלול- 11 ש"שח לעמוד 250 מילה

תרגום אנגלית – ספרדית 40 ש"ח לעמוד 250 מילה

 

כתיבת סמינריון 077-7781365